logo
dollar
euro

В облраді підписали угоди про фінансування проектів розвитку територіальних громад Полтавщини

17:09 30.04.2014 eye 404
В облраді підписали угоди про фінансування проектів розвитку територіальних громад Полтавщини

Сьогодні, 30 квітня, в обласній раді відбулося урочисте підписання угод на фінансування проектів-переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2013 року.

За обласну раду угоди підписав голова облради Петро Ворона, за місцеві ради угоди підписали міські, селищні та сільські голови.

Конкурс започаткований у 2010 році з ініціативи Петра Ворони, на той час заступника голови обласної ради п’ятого скликання.

Минулого року на конкурс були подані 73 проекти розвитку територіальних громад які й були визначені Радою конкурсу переможцями. Серед них: проектів районних рад і міських рад міст обласного значення – 15; селищних рад, міських рад міст районного значення – 7; сільських рад – 51. Проекти були розроблені за напрямками відповідно до рейтингової оцінки пріоритетів розвитку територіальних громад на 2013 рік – це капітальний ремонт будинків культури, реконструкція вуличного освітлення та водопостачання сільських населених пунктів, впровадження енергозберігаючих технологій на об’єктах соціальної сфери, - інформує www.muzline.com.ua. Із 25 районів участь у конкурсі взяли 23 райони. Найбільш активними були громади  Лохвицького району, які підготували 13 проектів, в ЧорнухинськомуКозельщинському

Петро Ворона  зазначив, що на відміну від Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, який наразі припинив проведення Всеукраїнського конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування через відсутність коштів, Полтавська обласна рада для стимулювання громад і підтримки місцевого самоврядування у нинішньому році виділила з обласного бюджету 2 млн. 267 тис. грн. Загалом проекти-переможці акумулюють понад 8 млн. грн. із різних джерел, включаючи кошти організацій-партнерів. У травні буде розпочато фінансування з обласного бюджету робіт по впровадженню проектів.


Наверхнаверх