logo
dollar
euro

Нардеп Каплін таки, здається, правий: у Мамая проблеми із законом

16:55 30.04.2014 eye 1126

Відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області повідомив, що працівники УБОЗ  згідно статті 21 Закону України "Про засади запобігання й протидії корупції" склали та направили до суду адміністративний протокол на одного з міських голів області.

За попередніми даними, чиновник, будучи обізнаним про обмеження щодо урегулювання конфлікту інтересів, з метою сприяння у реалізації майнових прав і інтересів близького родича, виніс питання на розгляд сесії та особисто голосував за його прийняття стосовно надання дозволу на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території земель, які належать на праві комунальної власності територіальній громаді. Йдеться про розміщення понад десятка павільйонів загальною площею близько півтисячі квадратних метрів.

Своїми діями посадовець вчинив правопорушення, передбачене статтею 172-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Оскільки протокол направлений до суду, то остаточне рішення за даним фактом за Фемідою, зазначають в прес-службі правоохоронного відомства. Ім’я мера-порушника не називається.

Однак інформація про правопорушення співпадає з тією, що сьогодні народний депутат Сергій Каплін поділився з журналістами та користувачами Фейсбук, пов’язуючи її з полтавським мером Олександром Мамаєм.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх