logo
dollar
euro

Кандидати на посаду головного міліціонера Полтавщини зустрінуться з представниками Люстраційного комітету

16:36 30.04.2014 eye 1264
Кандидати на посаду головного міліціонера Полтавщини зустрінуться з представниками Люстраційного комітету

Наразі триває конкурс на посаду начальника УМВС України в Полтавській області.

Сім кандидатів подали свої анкети: Олег Ворона, Іван Корсун, Олександр Ковжога, Владислав Ліщенко, Ігор Савченко, Богдан Тиводар та Олександр Шило.

Голова Люстраційного комітету Полтавської області, юрист Юрій Романов повідомив, що планується публічне обговорення кандидатур за участі широкого кола громадськості, активістів та ЗМІ - Мистер Воллет. Кожен з кандидатів має надати інформацію про себе, свою діяльність, заповнити люстраційну анкету. Така зустріч відбудеться у понеділок, 5 травня, о 13.30 в будівлі УМВС України у Полтавській області в кабінеті 310.

Також зараз вирішується дата приїзду до Полтави голови Всеукраїнського Люстраційного комітету, урядового уповноваженого з питань люстрації – Єгора Соболєва.

– Прозорість діяльності влади на всіх рівнях – зараз одна із найголовніших вимог українського суспільства. Робота комітету також спрямована на це.– говорить Юрій Романов. – Реалізувати ці прагнення українців допоможе люстрація. У той же час Люстраційний комітет України і сам процес люстрації перебуває в скадному становищі. Адже до цього часу в діючому законодавстві немає відповідного закону та не створено офіційний державний орган – Люстраційний комітет. Разом із тим діючі органи влади намагаються різними способами впливати на процеси люстрації в Україні. Чого бути не повинно.


Наверхнаверх