logo
dollar
euro

Нардеп Каплін заявляє, що полтавський мер Мамай втік за кордон

10:49 30.04.2014 eye 1522
Нардеп Каплін заявляє, що полтавський мер Мамай втік за кордон

Про це Сергій Каплін сказав 112.ua.

За словами Капліна, Мамай втік з харківського аеропорту після того як йому було вручено протокол про корупцію. Каплін повідомив, що протокол про корупцію був вручений вчора співробітниками МВС, а сьогодні Мамай повинен був його опротестувати в суді , але виїхав за кордон.

"Вчора Мамай після того, як йому був пред'явлений МВС протокол про корупцію, він ознайомився з ним і відправився в аеропорт, а після за кордон", - заявив Каплін. За даними Капліна, в протоколі йдеться про незаконні корупційні фонди. Нардеп стверджує,  начебто Мамай звинувачується в тому, що, порушуючи закон родичці ділянки загальною площею близько 500 кв. м на території міста під  торгові об'єкти. За словами нардепа, наразі у Полтави немає міського голови.

112.ua нагадує, що на початку місяця у полтавській мерії, зокрема в кабінеті міського голови Олександра Мамая проводили обшуки співробітники прокуратури й УБОЗу. Як пояснював тоді прокурор області Олександр Закорецкий, прокуратура розслідувала кримінальну справу за фактами незаконного використання бюджетних коштів , які отримували контрагенти міськради. За даними Закорецького, контрагенти міськради за кілька років освоїли кошти у сумі від 500 тис. до 200 млн грн.


Наверхнаверх