logo
dollar
euro

Влада Полтави готується до 9 травня у радянських традиціях

15:07 29.04.2014 eye 927
Влада Полтави готується до 9 травня у радянських традиціях

Міська влада Полтави живе, напевно, в якійсь паралельній дійсності, де Крим ще не загарбали російські окупанти, де на кордоні не стоять танки сусідньої вже зовсім недружньої держави, готові щохвилини розпочати вторгнення, де цілі міста сходу України не захоплені озброєними "зеленими чоловічками" із "братських" спецслужб, де Росія ще не спаплюжила брехнею Перемогу, заради якої мільйони українців пожертвували життям.

Полтавська влада, судячи з підготовлених заходів, готується до відзначення 69-річниці Перемоги у війні, яку, насправді, вже не хочеться називати, Великою Вітчизняною, у кращих радянських традиціях зі співами та танцями, коли апріорі немає відчуття свята. Є відчуття великої біди.

До речі, які патріотичні пісні звучатимуть на фестивалях та концертах? Ті, що для українців, які виборювали свободу на Майданах, стали символом штучно створених антимайданів? Для справжніх патріотів зараз найголовніша патріотична пісня – Гімн України, під який гуртувались в часи смертельної небезпеки.

Кому таке потрібно – не зрозуміло. Тим більше, що наймолодшому солдату тієї війни, який закінчив її у 18 років, зараз 87. Навряд чи їм до снаги відвідати заплановані заходи. Навіть дітям, народженим у 1945 році, вже 69.

Із усього запланованого є сенс залишити покладання квітів до пам’ятників загиблим в тій страшній війні та ще варто було б провести об’єднавчий мітинг-реквієм.

Міська ж влада пропонує таку програму:

7 травня

9.00 - Покладання квітів, Алея Героїв (на розі вул. Г.Сталінграду та вул.23 Вересня)

9.30 - Покладання квітів, Центральне кладовище, Братська могила (вул. Фрунзе, 154)

12.00 - Фестиваль патріотичної пісні, Палац дитячої та юнацької творчості (вул. Пушкіна, 30)

17.00 - Військово-патріотичний захід "На варті миру", Меморіал Солдатської Слави

8 травня

12.00 - Покладання квітів до пам'ятного знака героям-авіаторам (Сквер по вул. П.Юрченка, Авіамістечко)

9 травня

9.00 - Покладання вінків та квітів до Вічного вогню, Меморіал Солдатської Слави. Після покладання квітів - пригощання солдатською кашею у Парк імені Котляревського

16.00 - Святковий концерт дитячих творчих колективів Полтавської міської школи мистецтв "Мала академія мистецтв" ім.Р.Кириченко, Корпусний парк.

17.30 - Танцювальна програма за участю ретро-клубів міського Будинку культури, Корпусний парк.

19.30 - Культурно-мистецький захід "День Перемоги – це історії нашої дата!", Співоче поле ім. Марусі Чурай

21.10 – Феєрверк, Співоче поле ім. Марусі Чурай

13 травня

14.00 - Традиційна легкоатлетична естафета на призи газети "Зоря Полтавщина" серед учбових закладів міста, Парк культури та відпочинку "Перемога".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх