logo
dollar
euro

Знову стартував конкурс "100 кращих товарів України"

12:40 29.04.2014 eye 339

Розпочався Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – "100 кращих товарів України" у 2014 році. Тож запрошуємо усі підприємства Потавщини взяти участь у цьому престижному змаганні. Не пропустіть унікальний шанс стати відомими не лише на область, а й на всю державу!

Якщо Ви хочете, щоб споживачі віддавали перевагу саме Вашій продукції чи послугам, щоб саме Ваш торгівельний бренд чи назва установи асоціювалися в уявленні мільйонів людей зі словосполученням "висока якість" - Вам необхідно обов’язково взяти участь у цьому конкурсі.

Конкурс "100 кращих товарів.." відрізняється від інших унікальною системою оцінювання, коли три незалежних експерти з різних регіонів України знайомляться з роботою підприємства та об’єктивно і неупереджено присвоюють йому відповідну кількість балів за якими згодом і визначають переможців, лауреатів та фіналістів конкурсу.

Загалом, із започаткуванням "100 кращих…" (а його проводять вже одинадцятий рік поспіль!), понад 8 тисяч українських підприємств спробували поборотися за право називатися найкращими виробниками вітчизняної продукції. За цей час багатьом із них вдалося стати відомими далеко за межами свого регіону, а то й України.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх