logo
dollar
euro

Новий тимчасовий очільник ДАІ Полтавщини у Житомирі запам’ятався "гучномовними патрулями"

11:32 29.04.2014 eye 1959
Новий тимчасовий очільник ДАІ Полтавщини у Житомирі запам’ятався "гучномовними патрулями"

Колективу УДАІ області представили нового заступника Державтоінспекції – начальника відділу організації роботи дорожньо-патрульної служби полковника міліції Петра Ілліча Блажівський. Він також тимчасово виконуватиме обов’язки начальника Управління ДАІ Полтавської області.

Представляли його  заступник начальника УМВС Сергій Альошкін та начальник Управління кадрового забезпечення УМВС Сергій Гаврик.

До призначення на Полтавщину Петро Ілліч займав посади начальника сектора реєстраційно-екзаменаційної роботи УДАІ УМВС, заступника начальника  та начальником Управління ДАІ Житомирщини.

На останній посаді пан Блажівський працював до 2011 року. Житомирські засоби масової інформації у лютому того року писали про новацю, запроваджену очільникм ДАІ:  патрульні автомобілі "озброїли" гучномовцями і з їх динаміків лунав суворий і повчальний голос інспектора дорожньо-патрульної служби, що попереджає про неприпустимість порушення Правил дорожнього руху.

– Такі заходи повинні дати гарні результати, - пояснsв начальник Петро Блажівський пресі. – За допомогою технічних засобів, зокрема гучномовців, профілактична робота, що проводиться патрульним екіпажем ДПС серед учасників дорожнього руху, охоплює значну їх кількість, а також територію всіх центральних вулиць міста. Саме там, у місцях найбільшої концентрації транспортних засобів, водіям та пішоходам потрібно постійно нагадувати про дотримання Правил – суворого закону дороги, нехтування яким, як правило, призводить до того, що зветься нещасним випадком.

Сподіваємось, над полтавцями таких експериментів не проводитимуть, адже мами немовлят і пенсіонери точно не будуть від нього в захваті.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх