logo
dollar
euro

Прокуратура вимагає звільнити чиновника, який змушував людей підписуватися на пенсійну газету

11:34 25.05.2013 eye 257
Прокуратура вимагає звільнити чиновника, який змушував людей підписуватися на пенсійну газету

Як повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області, начальник управління Пенсійного фонду України в Шишацькому районі відмовлявся розглядати звернення деяких громадян, якщо вони не підписувалися на інформаційне видання пенсійного фонду. Вимагав від них квитанцію про передплату. У ході перевірки прокуратури виявила 10 таких випадків.

- Прокуратура ні в якому разі не заперечує той факт, що газета цікава і, можливо, була б корисною для пенсіонерів, - заявив заступник прокурора Полтавської області Дмитро Таран, - але змушувати соціально незахищені верстви населення підписуватися на неї чиновник не мав права. Тим більше, коли пенсіонери зверталися з приводу своїх законних прав: перерахувати пенсію, надати довідку, поставити відмітку в пенсійному посвідченні.

Прокуратура вважає, що дії чиновника не відповідають законам України «Про звернення громадян», «Про державну службу», Загальних правил поведінки державного службовця. Прокуратура вимагає від начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області зняти чиновника з займаної посади та усунути виявлені порушення.


Наверхнаверх