logo
dollar
euro

У Полтаві розпочався міський етап конкурсу "До чистих джерел"

11:19 18.11.2019 eye 290

Учасниками міського етапу Всеукраїнського конкурсу "До чистих джерел" стануть установи, організації, підприємства усіх форм власності, навчальні заклади, громадські організації, громадяни, які нададуть до конкурсної комісії заявки на участь у конкурсі і та звіти про результати роботи у визначених напрямках.

Такими напрямками є: відновлення та впорядкування замулених джерел, занедбаних криниць, впорядкування прибережно-захисних смуг водних об’єктів, заходи інформаційно-просвітницької діяльності (видання та розповсюдження книг, буклетів, листівок, плакатів екологічної тематики), публікації в ЗМІ за тематикою завдань конкурсу, інші види діяльності, внаслідок яких досягається суттєве поліпшення стану водних об’єктів.

Міський етап конкурсу триватиме з травня до вересня 2014 року.

Критерії, за якими обиратимуть переможців : отриманий екологічний ефект, актуальність, вторинні ефекти після вжитих заходів.

Переможці міського конкурсу будуть нагороджені цінними подарунками за рахунок коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища, почесними грамотами.

Кращі роботи будуть рекомендовані для подальшої участі у конкурсі "До чистих джерел" обласного та Всеукраїнського рівнів.


Наверхнаверх