logo
dollar
euro

На Галещинському машинобудівному, безпідставно не платили працівникам зароблене

7:32 25.04.2014 eye 402
На Галещинському машинобудівному, безпідставно не платили працівникам зароблене

Службові особи ПАТ "Галещинський машинобудівний завод сільськогосподарських машин та обладнання", що в Козельщинському районі, умисно та безпідставно не виплатили заробітну плату працівникам на загальну суму понад 1 млн грн.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 175 Кримінального кодексу України, тобто за безпідставну невиплату заробітної плати громадянам більше ніж за один місяць, вчинену умисно керівником підприємства, установи або організації незалежно від форми власності".

Про цей випадок розповів під час брифінгу у Києві начальник Головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Генпрокуратури Олексій Денисюк. Він наголосив, що прокурори вживають увесь комплекс правових засобів для реального поновлення конституційного права громадян на своєчасну і повну оплату праці.

Олексій Денисюк  повідомив, що завдяки зусиллям органів прокуратури України  цього року громадянам вже виплачено понад 665 млн грн заборгованої заробітної плати. До відповідальності за допущені порушення у цій сфері притягнуто понад 360 посадовців державної виконавчої влади, місцевого самоврядування та контролерів. За його словами такі правопорушення виявлені у Полтавські, Львівській, Луганській та інших областях України, повідомляє прес-служба відомства.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх