logo
dollar
euro

ДАІ перевірила дороги Полтавщини

23:35 09.12.2019 eye 361
ДАІ перевірила дороги Полтавщини

На Полтавщині завершився комісійний весняний огляд доріг, вулиць і залізничних переїздів, який тривав з 20 березня до 20 квітня цього року.

До нього, крім працівників Державтоінспекції, були залучені  представники громадськість, територіального Управління державної інспекції України на наземному транспорті та ЗМІ.

Протягом місяця були  обстежені всі автомобільні дороги загального користування – 8 525 км, вулиці населених пунктів, що знаходяться в комунальній власності – 1 975 км та 340 залізничних переїздів. За фактами виявлених порушень утримання вулично-шляхової мережі до адміністративної відповідальності притягнені 59 відповідальних посадових осіб, у тому числі складені 17 адмінротоколів. Організаціям та суб’єктам господарювання, відповідальним за стан доріг, направлено 43 вимоги. Контрольні перевірки виявлили 12 фактів невиконання приписів та вимог, за що на відповідальних посадових осіб складені протоколи про адміністративні правопорушення.

Про порушення норм утримання вулично-шляхової мережі направлено 31 інформацію до органів місцевої влади та прокуратури.  Про це повідомили в УДАІ УМВС України в Полтавській області.


Наверхнаверх