logo
dollar
euro

Полтавщину відвідають посли 15 країн

22:05 18.11.2019 eye 569

24-25 квітня в Полтавські області перебуватиме делегація Міжнародного Трейд-клубу в Україні. Представники 15 країн відвідають Полтаву та Кременчук де ознайомляться з економічним потенціалом області та роботою провідних підприємств.

24 квітня в 14.00 відбудеться зустріч керівництва області з членами делегації, під час якої планується підписання  Меморандуму про співробітництво між Полтавською облдержадміністрацією, Полтавською обласною радою та Міжнародним Трейд-клубом в Україні.  Цього дня гості  також відвідають виробництво компанії "Ді-Стар" та проведуть зустрічі з підприємцями міста. Захід, організований Полтавською торгово-промисловою палатою відбудеться о 17.30 в приміщенні Галереї мистецтв.

25 квітня гості відвідають Кременчук. Там вони зустрінуться з керівництвом міста та познайомляться з  проектомя індустріального парку "Центральний". Ззустрічі з кременчуцькими підприємцями відбудуться о 10.40 в приміщенні Кременчуцького відділення Полтавської торгово-промислової палати. Також делегація Міжнародного Трейд-клубу ознайомиться з роботою ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод", ПП "Виробничо-торгівельна компанія "Лукас" та Науково-виробничої фірми "Техвагонмаш".
 
Про програму перебування делегації повідомляє управління інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Департаменту економічного розвитку Полтавської облдержадміністрації.

Довідково: Міжнародний Трейд-клуб в Україні - це громадська організація, що об’єднує керівників та співробітників торгово-економічних відділів майже 60 посольств іноземних держав і міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Клуб зареєстрований у 1994 році Міністерством юстиції України як добровільна громадська організація. Основною метою діяльності Міжнародного Трейд-клубу є ознайомлення іноземних дипломатів з економічним потенціалом України та її регіонів, роботою підприємств України, сприяння встановленню ділових контактів між українськими та іноземними компаніями.


Наверхнаверх