logo
dollar
euro

На Полтавщині 9 травня відзначатимуть по-новому, без червоних прапорів

14:47 23.04.2014 eye 1963
На Полтавщині 9 травня відзначатимуть по-новому, без червоних прапорів

Цього року вшанування пам’яті визволителів України від фашистських загарбників й відзначення Міжнародного дня пам’яті та примирення відбудеться в новому форматі.

Влада організує панахиди та меморіальні заходи, аби згадати усіх, полеглих у боях за часи Другої світової війни. Про це сьогодні говорив  на нараді в облдержадміністрації Роман Чабановський, виконуючий обов’язки голови Полтавської ОДА Роман Чабановський дав доручення підрозділам органів виконавчої влади привести у належний стан пам’ятники невідомим загиблим солдатам, воїнам-визволителям  і надалі слідкувати за їх утриманням.

"Під час відзначення Міжнародного дня пам’яті та примирення має звучати гімн України під державними прапорами. Заходи мають бути без червоних прапорів – символа вбивств мільйонів українців", - зазначив новопризначений директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Олег Пустовгар.

На Полтавщині заплановані наступні заходи:

8 травня в обласному центрі буде проведено захід біля Пам’ятного знаку воїнам антигітлерівської коаліції, які брали участь у військовій операції "Френтік".

9 травня відбудеться урочистий мітинг і покладання квітів до Меморіалу Солдатської Слави у Полтаві.

У Свято-Успенському кафедральному соборі відбудеться поминальна панахида.

У с. Майбородівка Кременчуцького району відбудуться тематичні заходи "Травневий день дарує мирні весни".

У Шумейковому урочищі Лохвицького району заплановано провести заходи з вшанування воїнів Південно-Західного фронту.

У м. Хорол відбудеться мітинг-реквієм з покладанням квітів до Меморіального комплексу "Вічний вогонь".

У м. Миргород заплановано організувати "круглий стіл" з вшанування пам’яті М. Лемика, крайового провідника ОУН на східноукраїнських землях.


Наверхнаверх