logo
dollar
euro

Наркоманія у Кадетському корпусі: не закривати очі на проблему

10:14 23.04.2014 eye 624
Наркоманія у Кадетському корпусі: не закривати очі на проблему

Ні для кого не є секретом, що будівля Кадетського корпусу останніми роками набула популярності і як місце, де можна випити компанією, і як сховок для наркоманів.

Як би не старалися громадські активісти блокувати входи, щоб припинити руйнацію і вандалізм будівлі зсередини - за кілька днів полтавська асоціальна молодь все одно виламує замки, розбиває ланцюги. Хоча там, де входи блокують приварюванням металевої решітки, поки що проникнення не помічено.

Зазвичай більш-менш благополучна частина суспільства намагається не помічати наркоманів у нашому місті, а це проблема, про яку потрібно говорити вголос.

Під час трьох суботників у Кадетському корпусі волонтерами було винесено сотні пляшок з-під алкогольних напоїв. Але це не так страшно (хоча більша частина тих, хто їх спустошував - неповнолітні, і це не вселяє ентузіазму), як знахідки на подвір'ї будівлі.

Ці три фото було зроблено 29-ого березня під час третього суботника в Кадетському. Загалом на них дев’ять шприців для ін'єкцій. Це лише те, що потрапило на очі одному з наших координаторів і не було прибрано на попередніх двох. Скільки їх було викинуто у мішки для сміття волонтерами без повідомлення нам ― невідомо. Але і цієї кількості достатньо, щоб говорити про асоціальну наркозалежну молодь, котра відвідує будівлю заради введення ін'єкцій.

Але владу це, як і раніше, зовсім не хвилює. Відсутня охорона будинку. Особливо спритні, знаходячи там найслабше захищений вхід, продовжують вільно займатися руйнуванням і себе, і корпусу. Споруда знаходиться не на ГРЛ, не на Інституті зв'язку, а в самому центрі міста ― проте все одно владі байдуже. Що ж тоді казати за інші проблемні території Полтави?

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх