logo
dollar
euro

У Слов'янську сепаратисти захопили уродженку Гадяча Ірму Крат

9:09 21.04.2014 eye 1145
У Слов'янську сепаратисти захопили уродженку Гадяча Ірму Крат

Активістку Євромайдану, "жіночої сотні Майдану" Ірму Крат, шеф-редактора Інтернет ТВ "Прихована Правда" у Слав’янську захопили сепаратисти. Про це повідомляє, зокрема,  "Українська правда" з посиланням на інформовані джерела - очевидці подій.

За даними джерел, сепаратисти звинувачують Крат в "тортурах антимайдановців і розстрілі "Беркута". Журналістів привели до Ірми Крат, у якої була пакет на голові, і вказавши на неї, заявили, що у неї була "жіноча сотня" на Майдані, а в Слов'янськ вона приїхала, "щоб шкодити". Після цього Крат забрали у невідомому напрямку.
Як повідомила Крат у коментарі російському телеканалу LifeNews, вона приїхала в Слов'янськ як журналіст. "Мене затримали за те, що я нібито виступила проти референдуму. Але це домисли. Я приїхала в Слов'янськ, щоб розповісти неупереджену правду", - зазначила вона.

Разом з тим журналіст Симон Шустер, який знаходиться в Слов'янську, розмістив у своєму Twitter'e короткий відеоролик з Ірмою Крат (журналістам не дали можливості з нею спілкуватися). "Це все, що у мене є ... Допоможіть зв'язатися з її сім'єю, друзями", - зазначив він.

Станом на 20 квітня Крат перебувала  у штаб-квартирі Служби безпеки України в Слов'янську. Командир сепаратистів заявив, що вона підозрюється у злочинах, в т . ч. Тортурах.

Наразі інформації про місцезнаходження Ірми Крат немає.


Наверхнаверх