logo
dollar
euro

Переможцем обласного конкурсу ескізів поштових марок став Руслан Тетеряник із Зіньківщини

14:56 20.04.2014 eye 924
Переможцем обласного конкурсу ескізів поштових марок став Руслан Тетеряник із Зіньківщини

Днями в Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара нагородили переможців обласного конкурсу на кращий ескіз поштової марки "Полтавськими шляхами Кобзаря", який проводився серед молодих користувачів бібліотек області з січня по березень, в рамках відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

Серед 45 робіт молодих користувачів 26 бібліотек області  журі визнало кращою роботу активного читача Великопавлівської бібліотеки-філіалу Зіньківського району Руслана Тетеряника . Юнак є  студентом Полтавського музичного училища ім.М.В. Лисенка.

Переможці конкурсу отримали Дипломи та цінні подарунки від організаторів конкурсу - управління культури Полтавської ОДА, обласного відділення Українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта" та обласної бібліотеки для юнацтва ім.Олеся Гончара. Делегація Зіньківського району отримала в подарунок ще й ексклюзивний екземпляр готової марки та подарунок від "Укрпошти" за організацію та проведення районного етапу конкурсу.

Марка Руслана Тетеряника  протягом ріку буде в обігу поштової продукції "Укрпошти" і найближчим часом її зможуть побачити всі бажаючі у читальному залі Зіньківської ЦРБ.


Наверхнаверх