logo
dollar
euro

Лубенські чорнобильці визначились, як відзначать 28 річницю аварії на ЧАЕС

11:24 20.04.2014 eye 376
Лубенські чорнобильці визначились, як відзначать 28 річницю аварії на ЧАЕС

Майже 3 тисячі мешканців Лубенщини брали участь у різних роботах на станції та в зоні відчуження. Тому щорічні квітневі скорботні заходи в районі проходять масштабно й багатолюдно і є одними з найбільш відвідуваних.

На початку квітня ліквідатори провели традиційну акцію з благоустрою та висадки берізок на алеї пам’яті, що на Зажур-горі. Прибрали й біля решти пам’ятних знаків учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС. За останні три роки у селах району відкриті 7 пам’ятних знаків.

Із головними скорботними заходами, які проходитимуть безпосередньо у дні пам’яті ліквідатори визначилися під час засідання «круглого столу» 17 квітня. Серед основних заходів на Лубенщині традиційний пробіг 24 квітня,  скорботна хода до пам’ятного знаку лубенцям-учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, мітинг, покладення квітів до пам’ятного знаку чорнобильцям на алеї пам’яті 26 квітня й панахида в Мгарському Спасо-Преображенському монастирі. Крім того, вже четвертий рік поспіль у селі Новооріхівка відбудеться  турнір з міні-футболу пам’яті Героя України, уродженця села Олександра Лелеченка.


Наверхнаверх