logo
dollar
euro

В обласній прокуратурі говорили про те, як в органах місцевого самоврядування Полтавщини розбазарюють кошти

16:02 18.04.2014 eye 710

"Абсолютно незрозуміло, чому органи місцевого самоврядування нехтують своїми обов’язками із залучення пайових внесків на розвиток інфраструктури населених пунктів", - зазначив у своїй доповіді сьогодні  на розширеному засіданні колегії  прокуратури області заступник прокурора області Дмитро Таран.  

За його словами, більшістю місцевих рад відповідні Порядки залучення таких коштів розроблені та затверджені лише на вимогу органів прокуратури.  Зокрема, тільки після втручання прокуратури області товариство "Глобинський свинокомплекс" сплатило до місцевого бюджету понад мільйон гривень пайової участі.

Під час засідання, на якому головував прокурора області Олександр Закорецький, говорили й про те, що цього року під час перевірок прокурори не тільки з’ясовували, яким чином витрачаються бюджетні кошти, а й як наповнюються бюджети.  Серед інших – розкрадання бюджетних коштів шляхом надання незаконних переваг учасникам конкурсних торгів та проведення закупівлі за завищеними цінами; випадки обмеження конкуренції пропозицій; безпідставне застосування розпорядниками коштів процедури закупівлі в одного учасника тощо.

За результатами проведених органами прокуратури області перевірок зареєстровано 37 кримінальних проваджень, з яких 13 у сфері державних закупівель. На усунення виявлених порушень внесено сотні документів прокурорського реагування, відшкодовано до бюджету майже 17 млн. грн. За прокурорського втручання попереджено незаконне перерахування понад 5 млн. грн. бюджетних коштів, повідомляє прес-служба прокуратури області.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх