logo
dollar
euro

На Полтавщині припинено діяльність підпільного міні-заводу з виробництва бітуму та пічного палива

7:44 18.04.2014 eye 375
На Полтавщині припинено діяльність підпільного міні-заводу з виробництва  бітуму та пічного палива

Як повідомив в.о. заступника начальника - начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Полтавській області Віталій Малий у ході проведення заходів, направлених на протидію тіньовому виробництву і обігу підакцизних товарів, працівниками оперативного управління ГУ Міндоходів у Полтавській області викрито незаконне виробництво паливно-мастильних матеріалів, що здійснювалося поза межами населених пунктів на території одного з підприємств, що у Кременчуцькому районі.

Зокрема, встановлено, що службові особи одного з приватних підприємств закуповували за готівкові кошти та імпортували з сусідніх країн залишкові продукти від переробки нафти. У подальшому, різні компоненти змішувалися у спеціально підібраній пропорції та через фіктивні СГД реалізовувалися комунальним підприємствам області в якості бітума та пічного палива з націнкою більш ніж 60 % в порівнянні з ціною, придбаної продукції.

В рамках кримінального провадження, відкритого за фактом умисного ухилення від сплати податків з використанням суб’єктів господарювання, що мають ознаки фіктивності, працівниками слідчого управління фінансових розслідувань та оперативного управління ГУ Міндоходів у Полтавській області з дозволу суду проведено обшуки за місцем розташування офісних та складських приміщень, у ході яких вилучено документи фінансово-господарської діяльності підприємств, а також 12 тон паливно-мастильних матеріалів вартістю понад 100 тис. Грн.

На даний час досудовим слідством встановлюється сума завданих державі збитків, у вигляді несплачених до бюджету податків.


Наверхнаверх