logo
dollar
euro

Борис Олійник: "Сьогодні ми святкуємо справжню дружбу народів не в декораціях і деклараціях"

21:02 11.12.2019 eye 196
Борис Олійник: "Сьогодні ми святкуємо справжню дружбу народів не в декораціях і деклараціях"

Побачив світ українською мовою всесвітньовідомий роман "Тихий Дон" Михайла Шолохова.

Про це сказав голова правління Українського фонду культури, наш земляк Борис Олійник на презентації видання українською мовою роману "Тихий Дон" М. Шолохова, що відбулася у Національній парламентській бібліотеці України.

"Сьогодні ми святкуємо справжню дружбу народів не в декораціях і деклараціях. Тому що мати Шолохова – українка, чим завжди він був гордий і завжди це підкреслював. Шолохов – це постать містична, мало таких, які б увійшли одразу в літературу у такому юному віці – в 21-22 роки. Це фігура, звичайно, не пояснима нашою логікою", - сказав Борис Олійник.

Він висловив велику вдячність усім, хто після більш ніж півстолітньої перерви (останній переклад роману українською мовою побачив світ ще у 1961 році – авт.) долучився до появи нового видання українською мовою роману "Тихий Дон" Шолохова, здійсненого московським видавництвом "Дружба литератур" у 2013 році.

Під час презентації відбулася передача в дар україномовного видання "Тихий Дон" М.Шолохова бібліотекам та літературним музеям Києва.


Наверхнаверх