logo
dollar
euro

Кременчужанка засуджена за роботу в "конвертаційному центрі"

15:13 16.04.2014 eye 366

46-річна кременчужанка  разом із 44-річним спільником  підозрювались в причетності до роботи "конвертаційного центру" на території області, через який пройшло близько 60 млн. грн.

Апеляційний суд Полтавської області своєю ухвалою залишив в силі вирок Київського районного суду, яким жінку засуджено до 3 років позбавлення волі з позбавленням права займатися організаційно-розпорядчою та адміністративно-господарською діяльністю на 3 роки. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури з посиланням на начальника відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції Сергій Остапенко.

Також судом у повному обсязі задоволено цивільний позов прокурора: арештовані під час досудового розслідування грошові кошти та цінності, які були набуті під час вчинення злочину, у суму 450 тис. грн. передані в дохід держави.

Прокуратурою області здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за обвинуваченням кременчужанки  у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво), ч. 5 ст. 27 та ч. 1 ст. 212 (співучасть в ухиленні від сплати податків), ч. ч. 3,4 ст. 358 (підробка документів та їх використання) КК України.

Кримінальне провадження щодо іншого співучасника "конвертаційного центру" на даний час перебуває в суді першої інстанції.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх