logo
dollar
euro

У Полтаві вірші змагатимуться з бомбами

6:54 16.04.2014 eye 328
У Полтаві вірші змагатимуться з бомбами

17-ого квітня о 19:00 в конференц-залі ТРЦ "Київ" (вул. Зіньківська, 6) відбудеться спільний літературний вечір Діми Олейника і Дениса Стерна.

Вечір матиме назву "Вірші сильніші за бомби", що вже є доволі провокативно з огляду на ситуацію в країні. Бо ж "коли говорять гармати ― музи мовчать". Але ці два хлопця покажуть, що це далеко не завжди так.

Дніпропетровському поету Дімі Олейнику всього 21 рік, а він вже видав кілька книг і об'їздив з концертами понад 50 міст, щоб дарувати слухачам мир, доброту і звичайно ж любов. Діма вже відвідував Полтаву, але в такій компанії (без своїх друзів ― Птіцамі і Морі) буде виступати у нас вперше.

Людина з туманним минулим і майбутнім, послідовник Буковскі і Керуака, кнігоголік, який пішов у глибокий поетичний запій: всі ці слова навряд чи охарактеризують полтавського поета Дениса Стерна краще, ніж його творчість. Люди, які відвідували його концерти напевно знають про те, що таке справжня дружба, чому важливо залишатися собою і як знайти дорогу до найближчого віскі-бару.

На всіх, хто прийде, чекає незабутній коктейль з віршів, емоцій і роздумів.

Що: спільний літературний вечір Дениса Стерна і Діми Олейника в Полтаві.

Де: конференц-зал, що знаходиться в ТРЦ "Київ" (вул. Зіньківська, 6).

Коли: 17-ого квітня о 19:00.

Ціна: 30 грн.

З приводу будь-яких питань ― (099) 416-23-68.


Наверхнаверх