logo
dollar
euro

На Полтавщині надійшло від акцизного податку 128,4 млн. грн.

6:39 10.12.2019 eye 335

Як повідомив в.о. начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов до місцевих бюджетів зі сплати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами у березні поточного року забезпечено надходження  в сумі 2,13 млн. грн., до державного бюджету забезпечено надходження акцизного податку в загальній сумі 128,4 млн. грн.
         
Надходження зі збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства до загального фонду держбюджету у березні 2014 року склали 1,14 млн. грн.

З метою забезпечення контролю за дотриманням вимог чинного законодавства у сфері обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів за відповідний період проведено 10 перевірок суб’єктів господарювання всіх форм власності, в ході яких встановлено 13 порушень вимог чинного законодавства в тому числі, 2 факти торгівлі алкогольними напоями за цінами нижчими від встановлених мінімальних роздрібних цін та 6 фактів реалізації тютюнових виробів за цінами вищими, від максимальних роздрібних цін, встановлених їх виробниками.

За результатами матеріалів перевірок, проведених працівниками управління,  прийнято рішення про застосування фінансових санкцій на суму  майже 90 тис. грн.

В березні 2014 року році суб’єктам господарювання всіх форм власності надано адміністративні послуги стосовно видачі 519 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами (273 ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями та 246 ліцензій на право торгівлі тютюновими виробами).

В цілому, станом на  1 квітня 2014 року на території області налічується 5859 діючих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами (3028 ліцензій на право торгівлі алкогольними напоями та 2831 - на право торгівлі тютюновими виробами).


Наверхнаверх