logo
dollar
euro

Більшість батьків хочуть, аби в українських школах ввели електронні журнали

13:59 21.05.2013 eye 300
Більшість батьків хочуть, аби в українських школах ввели електронні журнали

91% батьків, діти яких навчаються у школах України, хочуть аби у навчальних закладах ввели електронні журнали. Про це свідчать дані опитування проведеного Всеукраїнським порталом електронної освіти «Щоденник.ua».
 
Освітня мережа «Щоденник.ua» провела опитування серед батьків та вчителів щодо їх готовності до введення у школах електронних журналів та щоденників. В ході опитування 91% батьків висловились за те, щоб у школі, де навчаються їх діти велись такі журнали (щоденники).
 
В свою чергу 56% опитаних вчителів підтвердили зацікавленість батьків щодо введення в школах електронних журналів (щоденників).  При чому 62% опитаних вважає, що всі вчителі готові до цих нововведень і єдиною перепоною на шляху таких інновацій є незадовільне матеріально-технічне устаткування українських шкіл.
 
«Такі результати повністю відображають загальносвітові тенденції в сфері модернізації освіти», - зазначає генеральний директор всеукраїнського порталу електронної освіти «Щоденник.ua» Олександр Ходорковський. – «Сьогодні електронним журналом нікого не здивуєш, навіть в сусідніх країнах. Наприклад, в Росії ці інновації впроваджуються на державному рівні, адже електронний журнал та електронний щоденник – це швидкий та зручний спосіб ефективного контролю навчання дитини».
 
За даними Міністерства освіти та науки, у школах, які користуються електронним журналом (щоденником) на платформі «Щоденник.ua», зафіксовано покращення загальної успішності учнів на 10%.
 
Довідка:

«Щоденник.ua» - безкоштовна українська освітня платформа, яка надає школам можливість впровадити та використовувати сервіси електронної освіти, об’єднати вчителів, учнів та їх батьків в єдину мережу, а також автоматизувати документообіг.

Впровадження ресурсу «Щоденник.ua» у школах затверджено Міністерством освіти та науки.  На сьогодні його використовують близько 10 000 шкіл.

«Щоденник.ua»  працює відповідно до норм закону про захист персональних даних, Ресурс пройшов комплексну перевірку та отримав атестат відповідності (ДССЗІ України № 7026) КЗСІ (комплексної системи захисту інформації), що надає «Щоденник.ua» законні підстави зберігати й обробляти персональні дані.


Наверхнаверх