logo
dollar
euro

Депутати Полтавської облради обговорили обласні житлові програми

16:11 14.04.2014 eye 470
Депутати Полтавської облради обговорили обласні житлові програми

14 квітня під головуванням Віктора Шадчнєва відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв’язку.

У ньому взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, заступник голови обласної ради Володимир Микійчук, кандидат на посаду першого заступника голови облдержадміністрації Олег Пругло.

Депутати розглянули виконання у 2013 році цільової регіональної Програми "Власний дім", розрахованої на 2012-2016 роки. Минулого року її виконання було профінансовано майже на 6,3 млн. грн. За кошти, які надійшли з державного, обласного, міських, районних, селищних та сільських бюджетів, нетрадиційних джерел фінансування, сільським забудовникам надані кредити на 4,8 млн. грн. Наразі 94 сім’ї скористалися  можливістю поліпшити житлові умови: 19 сімей отримали кредити на будівництво та реконструкцію житла, 35 – на придбання будинків, 40 – на газифікацію осель.

Перший заступник голови облради Володимир Марченко заявив на доцільності входження обласної ради до складу засновників  Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та створення Наглядової ради з представників засновників.  Депутати підтримали цю пропозицію й  рекомендацію постійної комісії проведести перевірки стану додержання вимог чинного законодавства при здійсненні кредитно-господарської діяльності  Фондом. Крім того, депутат Ігор Сірик звернув увагу на необхідність проведення Фондом дієвої роботи з повернення раніше наданих кредитів.  

Про хід виконання Програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки поінформував начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Юрій Петрук. Минулого року ця Програма профінансована  майже на 7 млн. грн. 24 молодим сім’ям були надані кредити на придбання житла. У 2014 нинішньому році передбачається збудувати 3375 квадратних метрів житла для 54 молодих сімей, на що витратять 7,6 млн. грн. із державного, обласного, міських бюджетів, фінансових ресурсів від повернення раніше виданих кредитів.

Обговорили депутати й іншф питання порядку денного. Перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко акцентував увагу керівників комунальних підприємств на забезпеченні максимальної економії бюджетних коштів.


Наверхнаверх