logo
dollar
euro

На Полтавщині створюються підрозділи місцевої пожежної охорони

15:42 14.04.2014 eye 435

На території Полтавщини нині діють 26 підрозділів місцевої пожежної охорони.

Однак, цієї кількості недостатньо для ліквідації лісових пожеж та займання торф’яників, що завдають велику шкоду господарствам району. Голова ОДА Віктор Бугайчук сьогодні під час апаратної наради дав доручення районним адміністраціям створити підрозділи місцевої пожежної охорони в Пирятинському, Гребінківському, Диканському, Козельщинському, Машівському, Лохвицькому та Полтавському районах, де наразі вони відсутні.

Крім того, голова ОДА доручив міськвиконкомам та райдержадміністраціям визначити місця та забезпечити встановлення пірсів на природних водоймищах для заправки водою пожежної й пристосованої техніки. А Управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області – вивчити можливість передбачити у договорах оренди водних об’єктів додатковий пункт про обов’язкове облаштування на березі водойм пірсу для пожежної машини.

Наразі відсутні пірси на території Гадяцького, Козельщинського та Машівського районів, хоча у сільський місцевості, особливо під час гасіння лісових,  єдиним джерелом протипожежного водопостачання є природні водойми – ставки, озера та річки.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх