logo
dollar
euro

Влада Полтавщини агітуватиме за створення ОСББ

15:12 14.04.2014 eye 482
Влада Полтавщини агітуватиме за створення ОСББ

Стимулювати мешканців міських громад області до створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) – таке доручення дав голова Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук на сьогоднішній апаратній нараді Департаменту житлового комунального господарства. Власне, такі були плани й в минулої влади. На цей рік було заплановано створення 990 об’єднань співвласників, та наразі їх тільки 382.

Звичайно, такий стан речей гальмує стан будинків і комунікацій. ОСББ вони мають передаватись у належному технічному стіні. А з цим якраз,  далеко не все гаразд.   

Одна з найгостріших проблем багатоповерхівок – стан ліфтового господарства міст Полтави, Кременчука та інших. За інформацією директора Департаменту житлового комунального господарства Олександра Тонкова, в багатоквартирних будинках області встановлені 2374 ліфти.  Іх них 1199 експлуатцютьсяї 25 років і більше. Щороку кількість ліфтів, які вичерпали свій термін експлуатації, збільшується приблизно на 15-20%. Основні вузли та агрегати більшості ліфтів потребують оновлення та заміни. На капітальний ремонт та модернізацію ліфтів потрібно до 40 мільйонів гривень.

Через конфлікт з Російською Федерацією припинилось постачання запчастин для ліфтового господарства. За дорученням голови ОДА Віктора Бугайчука, департамент ЖКГ вивчить можливість виготовлення запасних частин для ліфтів на вітчизняних підприємствах, зокрема, на Полтавщині, а також у Харкові, Сумах, Києві, де раніше існували такі потужності.


Наверхнаверх