logo
dollar
euro

До прокуратури Полтавщини звернулися з приводу журналістського розслідування телеканалу "1+1" про обласну МСЕК

11:21 14.04.2014 eye 2198
До прокуратури Полтавщини звернулися з приводу журналістського розслідування телеканалу "1+1" про обласну МСЕК

Голова Полтавської обласної організації партії "За Україну!" член Президії Ради Полтавської обласної організації "Майдан" Олег Пустовгар надіслав звернення Прокурору Полтавської області, державному раднику юстиції 3 класу Олександру Закорецькому.

"У 2011 році журналістами програми "Гроші" телеканалу "1+1" було проведено журналістське розслідування про діяльність Полтавської обласної медико-соціальної експертизи (МСЕК). Журналісти оприлюднили, на їх думку, численні факти корупції, порушення прав інвалідів та інших соціально-незахищених верств населення. Під час журналістського розслідування про МСЕК озвучувалося прізвище Коваля Олександра Миколайовича – на той час заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації", - зазначає у документі Олег Пустовгар.


"Тоді правоохоронні органи не розслідували ці факти (можливо через високе посадове становище фігурантів журналістського розслідування), однак Революція Гідності, і нагальна потреба в очищенні суспільства від корупціонерів та відновленні довіри влади потребують рішучості у боротьбі з корупцією. Особливо це стосується найбезсоромніших випадків, коли від чиновницького свавілля страждають найнужденніші – інваліди", - говориться у документі.

Автор звернення висловив переконання, що кадрове оновлення обласної прокуратури відтепер унеможливить ігнорування оприлюднених у медіа фактів корупції, зокрема хабарництва, і дасть змогу відновити законність в діяльності Полтавського МСЕК.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх