logo
dollar
euro

Полтавським активістам в обласній міліції пообіцяли розібратись з надмірним застосуванням сили у Чутовому

11:13 14.04.2014 eye 309

Відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області повідомив, що 13 квітня близько 14.00 до приміщення обласного УМВС прибула делегація із майже 150 активістів Євромайдану на чолі з народним депутатом України. 

Люди хотіли зустрітися з начальником УМВС Полтавщини Іваном Корсуном, щоб обговорити ситуацію під час затримання 65-ти осіб на посту в селищі Чутово, що на межі Харківської та Полтавської областей.

На  той час Івана Корсуна на місці не було. Тож з прибулими в актовій залі УМВС спілкувався керівник обласного слідчого управління.  Делегати висловили свої зауваження щодо надмірного застосування сили до осіб, яких 12 квітня затримували на кордоні з Харківщиною та заявили, що в окремих активістів під час затримання, "люди в масках та з автоматами" забирали гроші та цінності. На 17.00 13 квітня до слідчого управління звернулися 5 осіб, які написали заяви та надали пояснення слідчим.

У разі виявлення порушень в діях міліції Полтавщини під час затримання осіб на посту в селищі Чутово, матеріали будуть скеровані до прокуратури області для прийняття процесуального рішення, обіцяють в обласній міліції.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх