logo
dollar
euro

Полтавські митці збирали гроші і говорили про добро

7:23 12.04.2014 eye 387
Полтавські митці збирали гроші і говорили про добро

11-ого квітня у арт-пивниці "Сто доріг" відбулися благодійні читання "Твори добро".

Захід відбувся в рамках щорічної акції "Серце до серце". На початку читань глядачів привітали координатори обласного осередку однойменного фонду – Іван Чабан та Наталія Удовиченко.

Кожен бажаючий міг поласувати чаєм і печивом, котрим забезпечила глядачів організатор заходу – Вікторія Рєпка. Вона була і ведучою, оголошувала та розповідала про поетів і музикантів.

Читання ставили за мету зібрати кошти дітям з вадами зору. Для тих, хто любить конкретику: частина грошей піде на закупівлю лампи для офтальмоскопу у Дитячу міську лікарню (пров. Рибальського, 10а). Наразі вона перегоріла, оскільки обладнання закуплялося "Серцем до серця" 5 років тому. Інша частина – в загальну суму на яку потім придбають діагностичне обладнання для новонароджених.

Поети наперед розподілилися жеребом по парах і разом за кілька днів до події написали спільні вірші. Кожен спочатку говорив про добро чи щось, пов’язане з ним. Після виступу кожен підходив до великого картонного серця і наклеював частинку пазлу. Таким чином, під кінець вечору на стіні був великий червоний символ добра.

Дуети були різні: непередбачувана Іра Мисник і заплутаний Роман Повзик, спокійна Анна Ютченко і бурхлива Каріна Тютюнник, веселий Дмитро Козуленко і тривожна Катя Кролевська, природна Анна Єгорова і глибокий Макаренко, тихий Валерій Луцьо і голосний Містер Коржик. Деякі поети – Денис Стерн, Любов Гончаренко і Андрій Коновалов – через певні причини читали самі.

За музичну складову відповідальність несли гурт "Космос буде наш" і піаніст Богдан Матвійчук, котрого викликали на біс, бо те, що він виробляв із синтезатором – дивовижно.

Наслідок благодійних читань "Твори добро" – 1637 грн, котрі, як вже було сказаною, підуть на купівлю необхідної деталі в офтальмоскоп та діагностичне обладнання для новонароджених. І поетам, і музикантам, і глядачам було дійсно приємно – вони знали, що цього разу зробили дійсно хорошу справу.Наверхнаверх