logo
dollar
euro

Голова Полтавської облради два дні плідно працював у Києві

16:05 11.04.2014 eye 414

Петро Ворона у Києві взяв участь в засіданні Правління Української Асоціації районних та обласних рад і зустрівся з депутатами Верховної Ради від Полтавщини.

Сьогодні під час засідання Правління Української Асоціації районних та обласних рад, учасники розглянули актуальні питання реформування місцевого самоврядування та внесення змін до Конституції України. Також були обговорені організаційні питань роботи Асоціації. Зокрема, Петра Ворону було обрано головою постійної комісії Асоціації з питань бюджетної та податкової політики та рекомендовано до складу колегії Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Учора ж в столиці голова обласної ради та його перший заступник  Володимир Марченко зустрілися з групою народних депутатів України, які представляють Полтавщину у Верховній Раді України: Валерієм Головком, Юрієм Бубликом, Сергієм Гордієнком, Тарасом Кутовим, Олексієм Лелюком та Юрієм Шаповалом.

Обговорили Петро спад виробництва на підприємствах області через втрату російського ринку збуту, недостатній обсяг обігових коштів, відсутність пільгового кредитування виробництва тощо. Відтак, попросили членів парламенту від Полтавщини сприяти у вирішенні на законодавчому рівні питань щодо своєчасного відшкодування підприємствам податку на додану вартість, одержання ними державних замовлень, орієнтування вітчизняного ринку на продукцію, виготовлену на ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», ВАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин», ПрАТ «Пирятинський сирзавод», ВАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів», інших підприємствах області.

Петро Ворона та Володимир Марченко розповіли  про стан переробної промисловості про й про створення в області семи молочних заготівельних кооперативів. Обладнання для кооперативів закуплено за кошти обласного бюджету. Найближчим часом планується відкрити ще два таких кооперативи. Створення молочних заготівельних кооперативів, які впроваджують передові технології збирання молока, на думку керівників обласної ради, сприятиме підвищенню якості молока. Разом із тим, гальмує галузь економічно необґрунтований рівень закупівельної ціни на молоко у населення.

Зайшла мова й про стан медичного обслуговування на Полтавщині. Зокрема, обласна рада планує розглянути питання про виділення з обласного бюджету коштів, необхідних для закупівлі ліків,що не входять до відповідної державної програми, для хворих, які перебувають на лікуванні в Полтавському обласному клінічному онкологічному диспансері.

Нардепи пообіцяли допомагати у вирішенні нагальних проблем своїх виборців. Була досягнув домовленість про регулярне проведення подібних зустрічей як у Києві, так і у Полтаві, співпрацю народних депутатів України від Полтавщини та керівників обласної ради.


Наверхнаверх