logo
dollar
euro

Прокурор області пояснив, що перевіряють в Полтавському міськвиконкомі

19:57 18.08.2019 eye 629

Даремно, здається, міський голова Полтави, гучно заявив про замовний характер дій прокуратури стосовно нього.

Сьогодні, під час прес-конференції, прокурор Полтавської області Олександр Закорецький заявив, що кримінальних проваджень відносно міського голови Олександра Мамая в Держреєстр не внесено і прокуратура не виконує жодних політичних замовлень.

Одним із пріоритетів діяльності органів прокуратури, інших правоохоронних та контролюючих органів є нагляд за додержанням бюджетного законодавства, контроль за використанням бюджетних коштів. Групою слідчих органів МВС розслідується кримінальна справа за фактами незаконного використання бюджетних коштів, які отримували контрагенти міської влади. Процесуальне керівництво за цим кримінальним провадженням здійснюється працівниками прокуратури. У його рамках слідчі звернулися до Октябрського районного суду Полтави з клопотанням про проведення обшуків з метою вилучення документів фінансово-господарської діяльності за останні три роки як у контрагентів, що освоювали бюджетні кошти від 500 000 до 200 000 000 грн, так і підприємств, підпорядкованих міській владі.

Прокурор зазначив, що не всі клопотання прокуратури судом задоволені, що говорить про професійність та неупередженість слідчих суддів. Крім того, Олександр Закорецький  наголосив, що комп’ютери з приміщення міськвиконкому та комунальних підприємств не вилучатимуться.  Вилучення ж документів щодо діяльності органу влади за певний період часу навряд чи може призвести до сміттєвого чи іншого комунального колапсу в місті або невиплату зарплатні, чим лякає  Олександр Мамай. Прокурор області, говорячи про реакцію пана Мамая на дії слідчих органів, зазначає, що вона  змушує пригадати прислів’я про шапку, яка відомо на кому горить, хоча підтверджень цьому поки немає.

Наступним кроком контролюючих органів буде ревізія фінансово-господарської діяльності з залученням Держфінінспекції та податкової служби.


Наверхнаверх