logo
dollar
euro

Міністр агрополітики на Полтавщині пообіцяв полегшити життя сільгоспвиробникам

12:45 11.04.2014 eye 479
Міністр агрополітики на Полтавщині пообіцяв полегшити життя  сільгоспвиробникам

Міністр аграрної політики України Ігор Швайка, перебуваючи, 10 квітня, з робочим візитом в Глобинському районі Полтавщини, повідомив про підготовку трьох законопроектів, які мають полегшити сільгоспвиробникам умови праці.

Крім того, реагуючи на нарікання місцевих фермерів на побори, що спричинили рішення минулого уряду проводити експертизу планів сівозміни сільських господарств у приватних комерційних структурах, міністр зауважив, що відомство виступає за скасування тих вимог до плану сівозміни, які існують лише на папері і сприяють корупції.

У рамках візиту міністр, разом із головою Полтавської обласної державної адміністрації Віктором Бугайчуком  та іншими обласними чиновниками, оглянув біоенергетичний комплекс Глобинського цукрового заводу. Підприємство впроваджує цікаву технологію, що дасть змогу в недалекому майбутньому отримувати електроенергію із жому – залишків сировини – цукрового буряку, що піддається переробці. На сьогодні Глобинський цукрозавод уже використовує потужності біоенергетичного комплексу для виготовлення пару (що є невід’ємною складовою технологічного процесу з виробленння цукру). При цьому суттєво економить природній газ, використовуючи його вполовину менше, ніж раніше.

Відвідали посадовці й сучасний сушарний комплекс та виробничі потужності ТОВ "Рост Агро" у селі Погреби. Підприємство займається виробництвом та селекціонуванням  насіння зернових культур для вітчизняних господарств.


Наверхнаверх