logo
dollar
euro

Олександру Мамаю дуже не подобається увага прокуратури до його особи

7:50 11.04.2014 eye 653
Олександру Мамаю дуже не подобається увага прокуратури до його особи

Полтавський міський голова провів прес-конференцію, на якій зробив офіційну заяву стосовно дій Полтавської обласної прокуратури:

- Я володію достовірною інформацією, що завтра чи найближчими днями відбудеться масштабна перевірка прокуратурою діяльності міськвиконкому, – сказав міський голова. – Близько 25 обшуків: мого кабінету, кабінетів моїх заступників, в управлінні житлово-комунального господарства, управлінні капітального будівництва, управлінні майном комунальної власності, комунальних підприємств. Окрім цього працівники прокуратури планують здійснити слідчі дії і в підприємствах, які впродовж останніх трьох років співпрацювали або співпрацюють із міською радою. Планується вилучення техніки, документації, печаток. Мені відомо, що заступник прокурора області Дмитро Таран завтра збирає близько 100 осіб – як слідчих прокуратури, так і правоохоронців, щоб сплановано зробити обшуки у зазначених місцях. Міська влада не протидіє слідчим діям, а навіть буде їм сприяти. Ми надамо всі необхідні документи, які потрібні. Втім, прокуратура планує провести обшук і на тих підприємствах, на яких вже бувала по 5 разів, і вже вилучила абсолютно всі документи…

Міський голова вважає, що дії прокуратуру призведуть чи не до сміттєвого колапсу в обласному центрі.  Адже, начебто, заблоковані приміщення управління житлово-комунального господарства. Сподіваємось, такого не станеться і очікуємо реакції обласної прокуратури.

Та вже зрозуміло, що, бідному Мамаю, дуже, не подобається увага прокуратури до його особи та міського господарства, яким він не так щоб вдало керує. До речі, а Мамай таки насправді, начебто бідніший, ніж його підлеглі в міськвиконкомі. Цими днями були  оприлюднені декларації посадовців за минулий. Якщо вірити декларації, живе Мамай на одну зарплату  151466 на рік невідомо де мешкає  і їздить на ГАЗ 3302, виробленому в 1995 році.

декларація_мамай-1

 

декларація_мамай-2

декларація_мамай-3

декларація_мамай-4

декларація_мамай-5

 декларація_мамай-6

декларація_мамай-7

декларація_мамай-8

декларація_мамай-8


Наверхнаверх