logo
dollar
euro

На Полтавщині до війська мобілізували 800 чоловік і створений батальйон територіальної оборони

18:19 10.04.2014 eye 1147
На Полтавщині до війська мобілізували 800 чоловік і створений батальйон територіальної оборони

Про це повідомив сьогодні під час прес-конференції військовий комісар Полтавського обласного комісаріату Борис Павлов.

Він зазначив, що Полтавщина виконує завдання військової мобілізації. Лише 9 людей не з’явилися за повістками до військкомату. Про це повідомлені правоохоронні органи й особи, які ухиляються від служби, будуть притягнені до відповідальності.

За словами Бориса Павлова, військкомат Полтавщини забезпечений бойовою зброєю. Однак  для тренувальних занять з відновлення знань та навичок особового складу потрібно використовувати навчальну зброю. А оскільки військовий комісаріат її не має, то для проведення таких занять запросили ВПЦ "Воїн". Центр, який очолює Олег Бариш, надав макети всіх видів стрілецької зброї, які є на озброєнні української армії. Минулого тижня запросили для проведення практичних стрільб штатного озброєння тих військовозобов’язаних, які призвані до військкоматів.

Також військовий комісар повідомив, що на Полтавщині створили батальйон територіальної оборони до якого входить близько 400 осіб. Наразі батальйон вже сформований, відібрані люди, підготовлена матеріально-технічна база. Команди щодо розгортання даного формування немає, але в разі необхідності його зберуть вчасно. Батальйон територіальної оборони захищатиме  важливі об’єкти, комунікації, державні установи на теренах області. Також в разі необхідності вестиме боротьбу з диверсійними групами.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх