logo
dollar
euro

Полтавський мер, здається не проти, щоб в Полтаві проїзд коштував стільки ж, скільки у Києві

18:02 10.04.2014 eye 923
Полтавський мер, здається не проти, щоб в Полтаві проїзд коштував стільки ж, скільки у Києві

Сьогодні міський голова Олександр Мамай під час прес-конференції, зазначив, що наразі перевізники мають законні підстави встановлювати ціну на проїзд у 2,50 грн.

Він заявив, що не може допустити страйків і не виходу їх на маршрути. А така загроза, начебто, була. На думку полтавського мера, треба шукати компроміси.

Таким компромісом є підвищенням вартості проїзду до 2,50 грн. для перевезень в режимі маршрутного таксі, як це передбачає рішення міськвиконкому №86 від 5 липня 2013 року "Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у пасажирському транспорті м. Полтава".

Хоча наразі полтавські перевізники називають оптимальною для них вартість проїзду в 3 гривні. До речі, з середи до 3 гривень зросли ціна на проїзд в столичних маршрутках. Однак, в Києві практично немає таких коротких маршрутів, як у Полтаві. І заробітки у киян не порівняти з заробітками полтавців. Отже, Мамаю таки довелося визнати, що з підвищенням вартості проїзду, пасажирів в маршрутах та автобусах поменшало.


Наверхнаверх