logo
dollar
euro

Миргородця, який вчив лівійців воювати на СУ-24, оштрафували

8:39 10.04.2014 eye 840

53-річний мешканець Миргорода, після служби у військово-повітряних силах України та звільнення у запас, виїхав за кордон та упродовж 2009-2011років без відповідного дозволу Державної служби експортного контролю проводив із військовослужбовцями Лівії теоретичні і практичні заняття з навігації та бойового застосування літаків СУ-24.

Таким чином, чоловік  вчинив злочин, передбачений ч.1 ст.333 КК України – порушив встановлений порядок здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю. До товарів, що підлягають такому контролю, належать  товари військового призначення та подвійного використання.  Виявляється, до переліку товарів військового призначення входить і  технічна допомога у обслуговуванні військової та спеціальної техніки.

Як розповів прокурор відділу прокуратури області Микола Верблюд, під час досудового розслідування прокурором, процесуальним керівником у вказаному провадженні,  ініційовано укладення з підозрюваним угоди про визнання винуватості.  Наразі ця угода затверджена судом, обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення та оштрафовано. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.


Наверхнаверх