logo
dollar
euro

В. о. голови Адміністрації президента ловив рибу на Полтавщині не зважаючи на операцію "Нерест" і захоплення адмінбудівль на сході

14:48 09.04.2014 eye 1628
В. о. голови Адміністрації президента ловив рибу на Полтавщині не зважаючи на операцію "Нерест" і захоплення адмінбудівль на сході

На Полтавщині, як і по всій Україні, триває операція "Нерест".

І Полтавські міліціянти майже щодня рапортують про спійманих порушників вимог Закону України "Про тваринний світ" та "Правил любительського і спортивного рибальства". У період нересту на території всієї України заборонено будь-яке рибальство та добування водних живих ресурсів. Від  того, чи вдасться рибам відкласти запліднену ікру,  залежить збереження рибних запасів у річках і озерах, а іноді й навіть існування деяких видів.

Як виняток, на час нересту дозволено любительське рибальство з берега однією вудкою з одним гачком та спінінгом з одною блешнею на визначених ділянках рибогосподарських водних об'єктів області.  Та чи не гуманніше відмовитись від таких, насправді, жорстоких і безглуздих винятків, особливо людям, котрі на всіх кутках кричать про державницькі підходи та ще й в часи, коли державі загрожує військова небезпека?

Виконуючий обов’язків голови Адміністрації президента Сергій Пашинський, здається, так не вважає. Сьогодні Мустафа Наєм на своїй сторінці написав наступне: "Маразм непобедим.

Если вы помните, Виктор Янукович во время разгона Майдана охотился на кабанов. Януковича и кабанов вроде бы уже нет, а маразмы продолжаются. В минувшее воскресенье и.о. главы Администрации президента Сергей Пашинский побывал на рыбалке в Национальном природном парке Нижесульский (Семеновский район Полтавской области). К месту отдыха господина Пашинского доставили вертолетом, организацией рыбалки занимался некий Юрий Антоненко, начальник Сулинского бассейнового отделения охраны, использования и воспроизводства водных биоресурсов и регулирования рыболовства.

В принципе ничего страшного в этом нет - ну кто не летал на рыбалку на вертолете? Это же не охота на кабанов! Но все это выглядит совсем в другом свете, если учесть, что в этот день сепаратисты захватили здания государственных администраций в Донецке и в Харькове, а в Луганске было захвачено областное управление СБУ".

Нова влада Полтавщини, напевно, знала, про візит такого рибалки, але змовчала і прийняла. Такі випадки – ляпас громаді, яка вийшла на Майдани не для того, щоб далі терпіти лицемірство і панські витребеньки  владоможців, які випхались нагору людськими жертвами.


Наверхнаверх