logo
dollar
euro

Полтавcька молодь творитиме добро

7:16 09.04.2014 eye 315
Полтавcька молодь творитиме добро

11 квітня о 18:00 у арт-пивниці "Сто доріг" відбудеться благодійний вечір "Твори добро" за участі полтавських поетів та музикантів.

Захід відбудеться в рамках цьогорічних акцій "Від серця до серця". Ця благодійна організація вже давно діє у Полтаві і щороку допомагає дітям з різними проблемами здоров'я. Цього разу мета заходу – допомогти дітям з вадами зору.

Так склалося, що держава звикла забувати про тих, кому захист і турбота потрібні найбільше. Тим паче у складний для країни час навряд чи цим дітям доведеться відчути, що вони цій державі потрібні. Однак ми, її громадяни, а в першу чергу люди, не можемо залишатися байдужими, адже те, що "діти ― наше майбутнє" ― не просто слова.

Учасниками заходу стане талановита полтавська молодь ― поети та музиканти: Ніка Колонюк, Каріна Тютюнник, Анна Ютченко, Дмитро Козуленко, Роман Повзик, Андрій Коновалов, Денис Стерн, Іра Мисник, Анна Єгорова, Любов Гончаренко, Олена Бублик, Катя Кролевська, Валерій Луцьо, Містер Коржик та Сергій Макаренко, а гратимуть для слухачів гурт "КОСМОС БУДЕ НАШ" та піаніст Богдан Матвійчук.

Спонсорами заходу стали фітнес-клуб "Space", танцювальна студія [We`Art], "Студія танцю", автосалон "Renault".

Приходьте на благодійний вечір і допоможіть дітям. Все, що ми робимо, обов'язково до нас повертається.

ЩО? Благодійний вечір "Твори добро".

ДЕ? Арт-пивниця "Сто доріг", вул. Паризької Комуни, 18.

КОЛИ? 11 квітня о 18:00.

ЦІНА? 25 грн (чай, печиво і усмішки – безкоштовно).

Для замовлення квитків телефонуйте – (098) 412-59-03 – Вікторія, зустріч у соцмережі ― https://vk.com/makelovewithart.


Наверхнаверх