logo
dollar
euro

Полтава – єдине місто обласного значення, де відсутній план зонування

14:49 16.12.2019 eye 1248
Полтава – єдине місто обласного значення, де відсутній план зонування

Про це на апаратній нараді в голови ОДА говорив начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Юрій Петрук.

Тим часом,  затверджений генеральний план Лубен, до складу якого входить історико-архітектурний опорний план. План зонування Лубен знаходиться на погодженні. Міста Комсомольськ та Кременчук забезпечені планами зонування. Затверджений генеральний план Миргорода, у складі якого розроблено історико-архітектурний опорний план та план зонування території. Нагальною потребою  залишається розроблення генерального плану с. Великі Сорочинці Миргородського району.  Оскільки відсутність містобудівної документації унеможливлює розвиток ярмаркової інфраструктури та підняття статусу ярмарку до міжнародного рівня.

План зонування обласному центру теж дуже потрібен, адже, зокрема,  із 1 січня 2015 року, у разі відсутності плану зонування або  детального плану території, забороняється передача земельних  ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи  користування для містобудівних потреб та зміна цільового призначення земельної ділянки.

Голова ОДА Віктор Бугайчук  доручив головам районних державних адміністрацій проконтролювати розроблення (оновлення) та затвердження в 2014 році схем планування територій районів Також він рекомендував органам місцевого самоврядування вжити необхідних заходів щодо розроблення генеральних планів населених пунктів.


Наверхнаверх