logo
dollar
euro

У Полтавській психіатричній лікарні пацієнтам не солодко

7:07 08.04.2014 eye 825
У Полтавській психіатричній лікарні пацієнтам не солодко

Причому, несолодко в прямо сенсі. Цукор до чаю у цьому закладі, здається, не передбачається.

7 квітня, голова облради Петро Ворона відвідав Полтавську обласну клінічну психіатричну лікарню ім. О.Ф. Мальцева, яка є одним з  об’єктів спільної власності територіальних громад області. Зараз у цьому закладі охорони здоров’я на стаціонарному лікуванні перебуває 771 пацієнт.

Петро Ворона оглянув кілька відділень, харчоблок, холодильні камери, погріб для зберігання овочів, поспілкувався з хворими й працівниками лікарні. Здається, результати ознайомлення з роботою харчоблоку, його не порадували.  Голова обласної ради відзначив незадовільний рівень харчування пацієнтів.  Суп із манної крупи та моркви був несолоним й без картоплі, чай без цукру. Салати до меню не входять. Урізноманітнювати меню хворі змушені, купуючи харчі в приватному магазині на території лікарні. Ті, хто не має грошей  й ті, кому не дозволяється самостійно виходити з корпусів, мають задовольнятись тим, що виробляє харчоблок.

У коморі  голова облради теж відзначив порушення: брудно, з двох холодильних камер одна непрацююча, проте у ній зберігається м’ясо.

У палатах білизна на ліжках хворих здебільшого брудно-сірого кольору. Частина приміщень потребує невідкладного ремонту.

Петро Ворона у розмові з головним лікарем закладу  Максимомо Денеко наголосив на персональній відповідальності керівника за виявлені недоліки та порушення.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх