logo
dollar
euro

Акімова похвалила полтавських медиків за нововведення

17:07 20.05.2013 eye 237
Акімова похвалила полтавських медиків за нововведення

Перший заступник глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова схвалила досвід полтавців із впровадження електронного реєстру пацієнтів.

Про це вона повідомила під час відвідування 4-ї міської клінічної лікарні Полтави, де ознайомилася як працює дана схема.

"На Полтавщині багато цікавих ініціатив, і зараз вони знайшли потужну підтримку на рівні держави. Ми побачили, як працює створений полтавцями електронний реєстр пацієнта. У національному плані стоїть таке завдання. Але в Полтавській області замість того, щоб чекати команди згори, почали займатися цією проблемою раніше, тому що вони розуміли, що без такого реєстру - сучасного медичного обслуговування бути не може. Ця річ дуже необхідна. Необхідно всіляко підтримувати їх ініціативу", - сказала Акімова.

За словами головного лікаря 4-ї міської клінічної лікарні Леоніда Куроєдова, в Полтаві вже перейшли на електронні картки 5 тис. пацієнтів.

"Пацієнт приходить до реєстратури із звичайною пластиковою карткою, дає її медпрацівникові, яка відкривши бачить все про цю людину - чим вона хворіла, як лікувалася т. д. Це дуже зручно як для пацієнтів, так і лікарів", - сказав Куроєдов.


Наверхнаверх