logo
dollar
euro

Перевізники вже завтра братимуть з полтавців по 2.50 грн., хоча хочуть 3.23, але згодні на 3.00

9:33 07.04.2014 eye 790
Перевізники вже завтра братимуть з полтавців по 2.50 грн., хоча хочуть 3.23, але згодні на 3.00

Сьогодні міський голова Полтави Олександр Мамай, як повідомляє його прес-служба, під час зустрічі з ініціативною групою перевізників сказав таке:

– Рішення міськвиконкому №86 від 5 липня 2013 року "Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у пасажирському транспорті м. Полтава", яке дозволяло здійснювати автоперевезення за тарифом 2,50 в режимі маршрутного таксі, не відмінене. Тому цілком законно перевізники можуть надавати послуги від завтра за цими тарифами і при таких умовах.

Міський голова також порадив надати всі економічні розрахунки заступнику міського голови Ользі Борисенко й відіслати копії в територіальне відділення АМКУ, до Державної інспекції з контролю за цінами та депутатам Верховної Ради від Полтави.

Директор ТОВ "Євробус Полтава" Михайло Костов під час зустрічі заявив:

– За нашим обрахунками, економічно доцільним є тариф у 3,23 гривні за надання послуги по перевезенню населення. Ми розуміємо сучасну ситуацію в країні, тому вимагаємо у міської влади зрозуміти наші проблеми, адже для виживання у таких умовах нам потрібен тариф у 3 гривні. Це той мінімум, який дозволить полтавським автоперевізникам продовжити надавати послуги по перевезенню населення в громадському транспорті. Ми вже зменшили кількість автобусів, які зараз працюють в місті. А 11 квітня перевізники запланували загальноміський страйк, щоб привернути увагу громадськості та влади до своїх проблем.


Наверхнаверх