logo
dollar
euro

У Кременчуцькій виправній колонії затримали молодшого лейтенанта з наркотиками

9:04 07.04.2014 eye 385
У Кременчуцькій виправній колонії затримали молодшого лейтенанта з наркотиками

5 квітня слідчим прокуратури Полтавської області та співробітниками СБУ в області на контрольно-перепускному пункті  Кременчуцької виправної колонії управління ДПтС в Полтавській області (№69) був проведений обшук фельдшера спеціалізованої туберкульозної лікарні при виправній установі молодшого лейтенанта внутрішньої служби.

Під час обшуку в пачці з-під цигарок і в особистих речах знайшли речовину зеленого кольору рослинного походження та пігулки. Процес обшуку фільмувався. Вилучена речовина та пігулки направлені на дослідження до НДЕКЦ при УМВС в області.

Відносно молодшого лейтенанта внутрішньої служби  слідчим відділом прокуратури Полтавської області  відкрито кримінальне провадження за ознаками ст. 307 ч.2 КК України (виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Обшук проводився  в ході реалізації інформації персоналу Сумського територіального відділу внутрішньої безпеки та протидії корупції Державної пенітенціарної служби України та сектору оперативно-розшукової роботи управління в області.


Наверхнаверх