logo
dollar
euro

Полтавським сироварам заборонили ввозити сири в Росію

8:40 07.04.2014 eye 378
Полтавським сироварам заборонили ввозити сири в Росію

Російська санітарна служба заборонила ввезення на територію країни продукцію кількох українських підприємств, серед яких є полтавські, що виробляють молокопродукти. Про це сьогодні повідомляє Інтерфакс-Україна.

Під забороною опинилася продукція шести українських підприємств: ПП "Рось", філія "Охтирський сиркомбінат", АТ  "Пирятинський сиркомбінат", ТОВ "Гадячсир", ПАТ "Золотоніський маслоробний комбінат" та ТОВ "Техмолпром".

Під час здійснення державного нагляду за обігом харчової продукції виявлено порушення вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів, що свідчить про фальсифікації, заявляють в санітарній службі Росії. Зокрема повідомляється, що сири виробництва АТ "Пирятинський сиркомбінат" не відповідали вимогам федерального закону "Технічний регламент на молоко і молочну продукції" за жирокислотним складом. Крім того, за даними Росспоживнагляду, пирятинські сири  не відповідали техрегламенту на молоко за масовою часткою білка, масовою часткою жиру і за масовою часткою вологи.


Наверхнаверх