logo
dollar
euro

Екологічна прокуратура повертає землі природно - заповідного фонду у власність держави

15:35 16.06.2019 eye 360

Кременчуцької міжрайонною екологічною прокуратурою в лютому-березні 2014 року проведено перевірки додержання вимог Закону України "Про виконавче провадження" в органах державної виконавчої служби щодо повноти та своєчасності виконання рішень суду, постановлених за позовами органів Дніпровської екологічної прокуратури.

Установлено, що на виконанні в органах Державної виконавчої служби у Полтавській області перебувають 22 виконавчих документи, виданих судами за позовами прокурора про вилучення із незаконного володіння фізичних осіб та повернення їх у власність держави земель природно-заповідного та водного фонду в межах регіонального ландшафтного парку "Нижньоворсклянський" на території Кобеляцького району Полтавської області загальною площею 2,7 га та нормативною оцінкою близько 400 тис. грн.

Зокрема, на виконанні у відділі державної виконавчої служби Кобеляцького районного управління юстиції Полтавської області перебувають 16 таких документів.

При цьому, державними виконавцями всупереч ст. 11 Закону України "Про виконавче провадження" не вжито необхідних заходів примусового характеру з метою повного та своєчасного виконання рішень суду.

За результатами перевірки начальнику ВДВС Кобеляцького районного управління юстиції внесено подання з вимогою усунення виявлених порушень та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності.

Під час перевірки внаслідок оперативного вжиття заходів прокурорського реагування у власність держави було повернуто 4 земельних ділянки природно-заповідного та водного фонду загальною площею 0,4 га та нормативною грошовою оцінкою близько 60 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міжрайонної екологічної прокуратури.


Наверхнаверх