logo
dollar
euro

У Полтаві покажуть експериментальне "Зерносховище"

8:08 07.04.2014 eye 296
У Полтаві покажуть експериментальне "Зерносховище"

6-ого квітня о 17:30 в Арт-центрі по вул. Куйбишева, 40 відбудеться читка п'єси Наталії Ворожбит "Зерносховище".

У цьому заході багато незвичного. Наприклад, виконавці ― полтавська творча лабораторія "ПолТеЛа" під керівництвом Ірини Гарець. Це аматорський колектив, котрий не боїться експериментувати і ставити складну сучасну драматургію. "ПолТеЛа" доволі молоді, їм трохи більше року. Тому вони охоче сприймають свіжі і актуальні тексти.

По-друге, це читка як театральний жанр. Це своєрідний перфоманс, де актори не вчать свої ролі на пам'ять. Листок, з якого читатиме виконавець ― це обов'язковий елемент у постановці. Глядачу буде трохи дискомфортно, але мистецтво і не зобов’язане бути зручним.

По-третє, це автор і п'єса. Наталія Ворожбит ― сучасний український автор, один з лідерів "нової драматургії". Свого часу по телебаченню йшов доволі скандальний серіал про життя російських підлітків ― "Школа", де Наталія була автором сценарію. Її драматургія ставиться на сценах Лондона і Москви.

Драматург Наталія Ворожит (фото bg.ru)
П'єсу "Зерносховище" Ворожбит написала спеціально на замовлення Королівської шекспірівської трупи. У Великобританії вона набула широкого розголосу. В основі твору ― Голодомор і життя селян у 1932-1933 роках.

Що? Читка п'єси Наталії Ворожбит "Зерносховище".

Де? Арт-Центр (вул. Куйбишева, 40).

Коли? 6-ого квітня о 17:30.

Вхід вільний. У п’єсі присутня нецензурна лексика, тому мінімальний вік глядача – 16 років (не молодше).

В разі якщо у Вас виникли запитання чи боїтеся заблукати у пошуках локації ― (066) 157-08-83 ― Сергій.

Нагадаємо, що за кілька годин до цього у Кадетському корпусі з 11:00 до 17:00 відбудеться мистецька виставка "Кадетаріум".

Проведіть неділю культурно!
Наверхнаверх