logo
dollar
euro

ЄС підтримує розвиток Полтавщини

14:21 05.04.2014 eye 348
ЄС підтримує розвиток Полтавщини

4 квітня голова облради Петро Ворона та голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук зустрілися з керівником групи експертів проекту технічної допомоги ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні" паном Коліном Меддоком та його заступником паном Юрієм Третяком.

Програма технічної допомоги ЄС реалізується міжнародним консорціумом, до якого входять Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ, німецька компанія GFA та Асоціація агенцій регіонального розвитку України. Вона складається з проекту технічної допомоги Уряду і регіонам України та грантової програми у 25 млн. євро для фінансування проектів регіонального розвитку в областях України.

Полтавщина увійшла до числа п’яти пілотних областей, які було обрано для реалізації проекту.

Під час зустрічі був представлений проект технічної допомоги ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні", обговорено аспекти реформування системи управління регіональним розвитком, план подальшої співпраці.

Програма технічної допомоги Європейського Союзу "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні" реалізовуватиметься в Україні з січня 2013 року й до липня 2016. Вона є одним із ключових інструментів допомоги Європейського Союзу з реформування системи управління регіональним розвитком, приведення планувальних документів державної регіональної політики до стандартів країн ЄС та фінансування проектів регіонального розвитку в областях України.


Наверхнаверх