logo
dollar
euro

У Київській райраді Полтави головою замість регіонала стала представниця "Совісті України"

11:39 05.04.2014 eye 1834

Учора, 4 квітня, відбулась позачергова сорок дев’ята сесія Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання.

Під час засідання були достроково припинені повноваження голови райради 54-річного члена Партії регіонів Віктора Човнового.

регіонал1 Насправді, пан Човновий склав обов’язки голови райради ще наприкінці лютого.  Обов'язки голови Київської районної у м.Полтаві ради виконувала представниця партії "Совість України" 32-річна Світлана Тригубенко, котра до цього працювала заступником. Цю пані й було обрано новою очільницею райради. За її кандидатуру проголосували 30 депутатів. Нагадаємо, що 23 з 40 депутатів Київської райради – члени партії "Совість України". Через їх неявку кілька разів з 27 лютого відкладалась сесія райради. Районні "совісники" діяли, як й їхні міські колеги – якщо  порядок денний не відповідає подобається, ігнорують засідання.

На посаду голови райради була висунута ще одна кандидатура – депутат від "Батьківщини" 41-річна Оксана Черкас. Однак за неї було віддано тільки 7 голосів, хоча в Київській райраді тільки 4 депутата від ВО "Батьківщина".

регіонал 2 До речі, Світлана Тригубенко до обрання депутатом працювала в ТОВ "Інтер-Арго", фахівецем відділу зв’язків із громадськістю. Разом з нею в Київську райраду прийшли 7 працівників цього товариства: директор, заступник директора, заступник головного бухгалтера, прес-секретар та два менеджери.  

Треба ще додати, що у Ленінській райраді Полтави 6 депутатів – працівники ТОВ "Інтер-Арго" (серед них дружина міського голови), в Окрябрській – 4 і в міській раді – 2. Усіх, звичайно в  депутати привела "Совість України". І, Боже, яка несподіванка, Олександр Мамай, до обрання міським головою був директором ТОВ "Інтер-Агро"!

Що така "сімейственість" принесла Україні – ми всі добре відчули на своїй шкурі. Нічого хорошого Полтаві вона теж не несе. Нагоадємо, "Совість України", яка називає себе партією, ніяк не відреагувала  й не реагує на події в державі.


Наверхнаверх