logo
dollar
euro

У Полтаві жінку з півторарічною дитиною викинули на вулицю з власного будинку

10:18 05.04.2014 eye 679

Коли молода полтавка після тривалого лікування з півторарічною дитиною повернулась до себе додому, побачила в будинку нові броньовані двері, ґрати на вікнах та незнаймих людей, які пред’являли права на будинок, але жодних доказів власності на нього не мали.

Цей будинок дістався молодій жінці від тітки, яка померла минулого року. Останніх три роки тітка тяжко хворіла й Ірина, так звати жінку, разом з чоловіком за нею доглядали. Тітка, як єдиний власник нині спірного будинку, склала з доглядальниками договір дарування. Отже, ще за життя дарувальниці вони стали власниками оселі. Після смерті тітки, маючи усі документи, які засвідчують право власності на будинок, сім’я там оселилась.

Захопила ж будинок рідня колишнього співмешканця тітки нових власників, який помер багато років тому. За свідченням "загарбників" начебто саме їхній покійний родич будував дім і це, як вони собі вирішили, дає їм право будівлю привласнити.

Ірина, яка за документами є власні сницею будинку, звернулась до Київського райвідділу міліції. На час проведення досудового розслідування за даним фактом, слідчий Київського райвідділу міліції прийняв рішення опечатати будинок до з’ясування усіх обставин. Молода сім’я з дитиною до цього поставилась досить спокійно – поживуть у рідних, головне, щоб захистили недоторканість належного їм житла.

А от людям, які намагались в незаконний спосіб поселитись у будинок, загрожує кримінальна відповідальність у виді чималого штрафу, виправних робіт на строк до двох років або обмеження волі на строк до трьох років. Про це повідомляє ВЗГ УМВС в Полтавській області.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх